O Rezidenci Břetislavka

Plně vybavené a servisované byty v klidné rezidenční lokalitě

Vytváříme pro vás zázemí, kde se cítíte pohodlně a kde vám odpadají všechny starosti spojené se zařizováním nového bytu. 

Bydlete obklopeni zelení s městem stále na dosah 

Břetislavka se nachází v poklidné rezidenční lokalitě Šáreckého údolí, kde žijete obklopeni zelení a prakticky nevnímáte ruch velkoměsta. To je přitom stále na dosah – autobusem jste do 10 minut na metru Dejvická a odtud je to pouze 10 minut metrem či tramvají do centra. Rezidence disponuje vlastní soukromou zahradou na břehu Šáreckého potoka, která přímo vybízí k lenošení nebo přečtení knížky.

Pohodlný život v servisovaných apartmánech 

Prožijte svůj pobyt v české metropoli naplno a nedělejte si zbytečné starosti spojené se zařizováním nového bytu. U nás pocítíte maximální komfort v podobě plně vybavených a servisovaných apartmánů, stačí se tedy pouze zabydlet. O vše ostatní se postaráme my. Nechte se hýčkat prostředím, které jsme pro vás s pečlivostí připravili. Mysleli jsme na každičký detail, který vám usnadní život a pobyt u nás.

Stylové a moderní
bydlení 

V roce 2016 jsme citlivě zrekonstruovali původní historickou budovu zájezdního hostince a k tomu připojili moderní architektonický komplex jenž vyniká propojením bytů pomocí venkovních pavlačí. Všechny byty jsme vybavili SmartHome systémem Flowbox díky kterému máte svůj byt neustále pod kontrolou, ať jste kdekoliv. Vytvořili jsme dokonalé zázemí pohody a komfortu pro váš pobyt v Praze.

Smart home

Mějte svůj byt neustále pod kontrolou.

Snadná dostupnost MHD

Autobusová zastávka přímo před areálem, na metru do 15 minut.

Plně vybavené byty

Připravili jsme pro vás stylové plně vybavené byty v moderním designu.

Úklid, žehlení a další služby

Budeme vás hýčkat, servis jako od maminky, služby jako v hotelu.

Parkování

Možnost krytého garážového stání za příplatek přímo v areálu rezidence.

Kousek od přírody

Klidná rezidenční čtvrť, tichá zahrada, pár minut do přírody i za sportem.

Rezidence Břetislavka je členem skupiny Egida. Jsme profesionálové v oboru ubytování. Nabízíme špičkové služby. Máme za sebou léta zkušeností se správou nemotitostí a se zajišťováním komfortního rezidenčního ubytování pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Známe a rozumíme vašim přáním. Jsme těsně druzí za domovem.

Naše hodnoty:

Štít ochrany a bezpečí

Jsme těsně druzí za domovem

U nás máte dveře vždy otevřené

Děláme to srdcem

Vytváříme pro vás zázemí, kde se cítíte pohodlně a kde vám odpadají všechny starosti spojené se zařizováním nového bytu.